
BOLTESĆT, NRVA 15; TEA 20; TEVA 20; NRVA 20; TEAT 20
006-1107
BOLTESĆT, Zastosowanie produktu: NRVA 15; TEA 20; TEVA 20; NRVA 20; TEAT 20, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 20
006-1107
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość gwintu [cal] | 0.748 in |
| Długość śruby [cal] | 4.527 in |
| Długość śruby [mm] | 115 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Material Description | BOLTESĆT |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Staybolt set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, typ | Gwint |
| REACH Candidate List substances | No |
| Średnica połączenia | M12 |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ, oznaczenie | Zestaw mocujący |
| Zastosowanie produktu | NRVA 15NRVA 20TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Zastosowanie produktu, uwagi | Bez filtra |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.241 Kilogram |
| Masa netto | 0.238 Kilogram |
| Objętość | 0.118 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422110828 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |