
Część zamienna, AVTB; AVTA, Element termostatyczny
003N0278
Typ produktu: Część zamienna, Zastosowanie produktu: AVTB; AVTA, Typ, oznaczenie: Element termostatyczny, Element termostatyczny
003N0278
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [in] | 90 9/16 in |
| Długość kapilary [mm] | 2300 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Części zamienne do zaworów wodnych |
| Material Description | Thermostatic element |
| Nazwa produktu | Element termostatyczny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | d0092edb-0ce7-409a-9808-fda08274cc60 |
| Temperatura czujnika, maks. [°C] | 130 °C |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Temperatura czujnika, maks. [°F] | 266.0 °F |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ, oznaczenie | Element termostatyczny |
| Wymiary czujnika (Ø x L) [cal] | 3/8 x 5 29/32 in |
| Wymiary czujnika (Ø x L) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Wypełnienie czujnika, rodzaj | Adsorpcja |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°C] [Min.] | 10 °C |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°F] [Maks.] | 176 °F |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°F] [Min.] | 50 °F |
| Zakres temperatury AVTB/FJV [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Zakres temperatury AVTB/FJV [°C] [Min.] | 30 °C |
| Zakres temperatury AVTB/FJV [°F] [Maks.] | 212 °F |
| Zakres temperatury AVTB/FJV [°F] [Min.] | 86 °F |
| Zastosowanie produktu | AVTAAVTB |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.307 Kilogram |
| Masa netto | 0.245 Kilogram |
| Objętość | 2.076 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423007219 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |