Część zamienna, AVTA, Element termostatyczny
003N0148
Typ produktu: Część zamienna, Zastosowanie produktu: AVTA, Typ, oznaczenie: Element termostatyczny, Element termostatyczny
003N0148
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kapilary [in] | 12 5/8 in |
| Długość kapilary [mm] | 320 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Części zamienne do zaworów wodnych |
| Material Description | Spare part Thermostatic Element AVTA |
| Nazwa produktu | Element termostatyczny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura czujnika, maks. [°C] | 130 °C |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Temperatura czujnika, maks. [°F] | 266.0 °F |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ, oznaczenie | Element termostatyczny |
| Wymiary czujnika (Ø x L) [cal] | 3/8 x 5 29/32 in |
| Wymiary czujnika (Ø x L) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Wypełnienie czujnika, rodzaj | Adsorpcja |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°C] [Min.] | 50 °C |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Zakres temp. AVTA/FJVA [°F] [Min.] | 122 °F |
| Zastosowanie produktu | AVTA |
| Zastosowanie produktu, uwagi | Część zamienna dla TCV |
| Zbrojona rurka kapilarna | TAK |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.3 Kilogram |
| Masa netto | 0.253 Kilogram |
| Objętość | 1.974 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423055050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |