
Część zamienna
003F0071
Typ produktu: Część zamienna, Zestaw tłoka
003F0071
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R407HR449BR454AR454CR455AR515BR516A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Części zamienne do zaworów wodnych |
| Material Description | SPARE PARTS REPAIR KIT FOR WVFX 32-40 |
| Materiał korpusu | Żeliwo |
| Medium | Woda słodkaNeutralna solanka |
| MWP (czynnik chłodniczy) [bar] | 24.1 bar |
| Nazwa produktu | Zestaw tłoka |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Gwint wewnętrzny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przyłącze, typ | G |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza [czynnik] | 1/4 in - 6 mm |
| SCIP dossier no. | 911d63a4-19d1-4924-b8ea-9b9d17cbc55a |
| SCIP dossier product name | WV Spare Part |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 90 °C |
| Temperatura medium, min. [°C] | -25 °C |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ przyłacza [czynnik] | Śrubunek SAE |
| Typ, oznaczenie | Piston kit |
| Wartość Kv [m³/h] | 11.000 m³/h |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 17.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 4.00 bar |
| Zastosowanie produktu | WVFX 32WVFX 40 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.24 Kilogram |
| Masa netto | 0.217 Kilogram |
| Objętość | 0.168 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422015765 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |