
Część zamienna
003F0070
Typ produktu: Część zamienna, Zespół mieszka
003F0070
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Czynniki chłodnicze bez oleju | R513A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Części zamienne do zaworów wodnych |
| Material Description | SPARE PARTS BELLOWS UNIT FOR WVFX 32-40 |
| MWP (czynnik chłodniczy) [bar] | 24.1 bar |
| Nazwa produktu | Zespół mieszka |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 50 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza [czynnik] | 1/4 in - 6 mm |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ przyłacza [czynnik] | Śrubunek SAE |
| Typ, oznaczenie | Bellows unit |
| UL mark | No |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 17.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 4.00 bar |
| Zastosowanie produktu | WVFX 32WVFX 40 |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.206 Kilogram |
| Masa netto | 0.196 Kilogram |
| Objętość | 0.402 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422053101 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |