
Zawór elektromagnetyczny, EVT 3.0, Funkcja: NC
068F0620
Czynnik: R744, Wartość Kv [m³/h]: 0.23, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 140, Materiał przyłącza: Stal nierdzewna, Rozmiar wlotu [mm]: 6, Rozmiar wylotu [mm]: 6, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 18
068F0620
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Cewka | Brak |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 140.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria zaworu elektromagnetycznego |
| Czynnik | R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| Figura | Kątowy |
| Funkcja | NC |
| Gniazdo zaworu, średnica [mm] | 3.00 mm |
| Grupa produktów | Zawory elektromagnetyczne |
| Material Description | EVT 3.0 Solenoid valve SS |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Stal nierdzewna |
| Min. OPD [bar] | 2.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 29.000 psi |
| Min. PD keep open [bar] | 0.4 bar |
| Min. PD keep open [psi] | 5.8 psi |
| MOPD [bar/psi] | 110 bar/1595 psi Coil Dependen |
| Możliwość ręcznego otwierania (opcja) | Brak |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 18 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 068F0630 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar wlotu [mm] | 6.00 mm |
| Rozmiar wylotu [mm] | 6.00 mm |
| Serwis | Części zamienne zaworu elektromagnetycznego |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 150 °C |
| Temperatura medium, maks. [°F] | 302 °F |
| Temperatura medium, min. [°C] | 0 °C |
| Temperatura medium, min. [°F] | -32 °F |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 50 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 122 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -104 °F |
| Tuleja, średnica wew.[mm] | 13.5 mm |
| Typ produktu | EVT 3.0 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODM |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODM |
| Wartość Cv [gal/min] | 0.270 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 0.230 m³/h |
| Zgodność olejów | PAGPOE |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 270 Gram |
| Masa netto | 240 Gram |
| Objętość | 1.183 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162440346 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |