
Zawór bezpieczeństwa odciążający, SFV 25, G, 14 bar
2416+300
Nastawy ciśnienia [bar]: 14, Przyłącze, typ: G
2416+300
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikat | TÜV certificate included |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEAC |
| Certyfikowany współczynnik przepony | 0.48 kg |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory bezpieczeństwa |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | IV |
| Material Description | SFV 25 T 314 SAFETY VALVE 14 BAR |
| Nastawy ciśnienia [bar] | 14 bar |
| Nastawy ciśnienia [psig] | 203 psig |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa odciążający |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Powierzchnia przepływu [cale2] | 0.643 in² |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Powierzchnia przepływu [mm2] | 415.0 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Zawór bezpieczeństwa odciążający |
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Zewnętrzny |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1 in |
| Przyłącze, standard | ISO 228-1 |
| Przyłącze, typ | G |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 25 mm |
| Skok [mm] | 4.50 mm |
| Średnica nominalna | DN < 25 |
| Średnica przepływu [cal] | 0.906 in |
| Średnica przepływu [mm] | 23.0 mm |
| Typ produktu | SFV 25 |
| Uwagi | 0 |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 1 1/4 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 1 1/2 in |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 100 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 212 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -30 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -22 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 4.035 Kilogram |
| Masa netto | 3.946 Kilogram |
| Objętość | 2.391 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428192118 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |