
Zawór bezpieczeństwa odciążający, SFA 10H, G, 42 bar
148F4242
Nastawy ciśnienia [bar]: 42, Przyłącze, typ: G, Certyfikat: Zawiera certyfikat Danfoss
148F4242
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat | Zawiera certyfikat Danfoss |
| Certyfikaty, aprobaty | EAC |
| Certyfikowany współczynnik przepony | 0.85 kg |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 65.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 943 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R410AR744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory bezpieczeństwa |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | IV |
| Material Description | SFA 10 T 210 Safety valve |
| Nastawy ciśnienia [bar] | 42 bar |
| Nastawy ciśnienia [psig] | 609 psig |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa odciążający |
| Norma, na podstawie której wydawane są zatwierdzenia | ISO 4126-1 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Pokrycie powierzchni | Zn (TLP) |
| Powierzchnia przepływu [cale2] | 0.056 in² |
| Powierzchnia przepływu [mm2] | 36.3 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 3/8 in |
| Przyłącze, standard | ISO 228-1 |
| Przyłącze, typ | G |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 10 mm |
| Skok [mm] | 2.30 mm |
| Średnica przepływu [cal] | 0.268 in |
| Średnica przepływu [mm] | 6.8 mm |
| Typ produktu | SFA 10H |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 1/2 in |
| Wielkość przyłącza wlotowego [mm] | 10.00 mm |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/4 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 15.0 mm |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 100 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 212 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -50 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -58 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.238 Kilogram |
| Masa netto | 1.09 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 1.312 Liter |
| EAN/UPC | 5714279884913 |