
Zawór przełączający, DSV 10
148F3054
Typ przyłącza wylotowego: G, Wielkość przyłącza wylotowego [cal]: 3/4
148F3054
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 65.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 943 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Zawiera zestaw |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Figura | Trójdrożny |
| Grupa produktów | Zawory bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe | Outlet: G1/2 |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Malowany barwnąfarbą | Czerwonobrązowy |
| Material Description | DSV10 Dual stop valve+Kit of SFA10 65bar |
| Nazwa produktu | Zawór przełączający |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Produkt, opis | Dwupołożeniowy zawór odcinający |
| Przyłącze, standard | EN 10220ISO 228-1 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar pryłącza zaworu bezpieczeństwa [cal] | 3/4 in |
| Rozmiar pryłącza zaworu bezpieczeństwa [mm] | 20 mm |
| Typ produktu | DSV 10 |
| Typ przyłącza wlotowego | ND15 Welding nipples |
| Typ przyłącza wylotowego | G |
| Wartość Cv [gal/min] | 24.210 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 5.500 m³/h |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/4 |
| Wylot wewnętrzny/zewnętrzny | Wewnętrzne |
| Wylotowe przyłacza komentarze | Łączenie |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 100 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 212 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -50 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -58 °F |
| Zawór bezpieczeństwa przyłącze standardowe | EN 10220 |
| Zawór bezpieczeństwa typ przyłącza | Nyple do spawania |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.548 Kilogram |
| Masa netto | 1.45 Kilogram |
| Objętość | 3.627 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428657358 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |