
Korpus zaworu wielofunkcyjnego, SVL-140B 150, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 140
148B6924
Przyłącze, standard: EN 10216-2, Typ przyłącza wlotowego: Spoina doczołowa, Typ przyłącza wylotowego: Spoina doczołowa, Wielkość przyłącza wlotowego [mm]: 150, Wielkość przyłącza wylotowego [mm]: 150
148B6924
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USCECRN |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 140.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory wielofunkcyjne |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | II |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | SVL-140B Valve Housing 150 A/D ANG |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu wielofunkcyjnego |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Korpus zaworu |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| Przyłącze, standard | ANSI B 36.10 SCH 80EN 10216-2 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | FIA-140BSVA-140B |
| Typ produktu | SVL-140B 150 |
| Typ przyłącza wlotowego | Spoina doczołowa |
| Typ przyłącza wylotowego | Spoina doczołowa |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 6" |
| Wielkość przyłącza wlotowego [mm] | 150.00 mm |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 6" |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 150.0 mm |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
| Zastosowanie produktu | SVL-140B 150 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 44.1 Kilogram |
| Masa netto | 36 Kilogram |
| Objętość | 89.01 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162511992 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |