
Korpus zaworu wielofunkcyjnego, SVL-140B 20, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 140
148B6865
Typ przyłącza wlotowego: Spoina doczołowa, Typ przyłącza wylotowego: Spoina doczołowa
148B6865
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USCRN |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 140.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory wielofunkcyjne |
| InspectionText | |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | SVL-140B Valve Housing 20 A/D ANG |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Korpus zaworu wielofunkcyjnego |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Korpus zaworu |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| Przyłącze, standard | ANSIB36.10 SCH80EN10216-2 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | CHV-140B |
| Typ produktu | SVL-140B 20 |
| Typ przyłącza wlotowego | Spoina doczołowa |
| Typ przyłącza wylotowego | Spoina doczołowa |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 3/4 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/4 in |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
| Zastosowanie produktu | SVL-140B 20 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.05 Kilogram |
| Masa netto | 0.9 Kilogram |
| Objętość | 2.612 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162794401 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |