
Korpus zaworu wielofunkcyjnego, SVL-140B 50, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 140
148B6861
Serwis, seria części zamiennych: ICMTS, Przyłącze, standard: EN 1254-5; ASME B16.50, Wielkość przyłącza wlotowego [mm]: 54, Wielkość przyłącza wylotowego [mm]: 54
148B6861
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USCECRN |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 140.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory wielofunkcyjne |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | I |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | SVL-140B Housing 50 SA/SD ANG (No paint) |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu wielofunkcyjnego |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Korpus zaworu |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| Przyłącze, standard | ASME B16.50EN 1254-5 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | FIA-140BICMTSSVA-140B |
| Typ produktu | SVL-140B 50 |
| Typ przyłącza wlotowego | Brazed |
| Typ przyłącza wylotowego | Brazed |
| UL mark | Yes |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 2 1/8 in |
| Wielkość przyłącza wlotowego [mm] | 54.00 mm |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 2 1/8 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 54.0 mm |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
| Zastosowanie produktu | ICMTS 50FIA-140B 50-65SVA-140B 50-65 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 3.15 Kilogram |
| Masa netto | 2.7 Kilogram |
| Objętość | 7.259 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162515952 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |