
Korpus zaworu wielofunkcyjnego, SVL 15, SVL Flexline, Figura: Przelotowy, 15 mm, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 52
148B5253
Used for product: SVL 15
148B5253
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | UKCA |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 52.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 754 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory wielofunkcyjne |
| Kategoria cieczy | 12 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | SVL 15 DIN BUTT WELD Valve housing STR |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu wielofunkcyjnego |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Korpus zaworu |
| Przepływ | Przepływ dwukierunkowy |
| Przyłącze, standard | EN 10220 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | CHV-XFIAREG-SA /REG-SBSCA-XSVA-S / SVA-L |
| Typ produktu | SVL 15 |
| Typ przyłącza wlotowego | Spoina doczołowa |
| Typ przyłącza wylotowego | Spoina doczołowa |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 1/2 in |
| Wielkość przyłącza wlotowego [mm] | 15.00 mm |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 1/2 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 15.0 mm |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -76 °F |
| Zastosowanie produktu | SVL 15 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.39 Kilogram |
| Masa netto | 1.15 Kilogram |
| Objętość | 2.342 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428859769 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |