
Korpus zaworu wielofunkcyjnego, Zawór ICV 25 (H)A4A
148X0865
Produkt, opis: Zawór sterowany silnikiem, Typ produktu: Zawór ICV 25 (H)A4A
148X0865
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | ICAD 600A |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR170R22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kabla [cal] | 118.00 in |
| Długość kabla [m] | 3.000 m |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Przelotowy |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Grupa produktów | Regionally specified kits |
| Material Description | ICV 25 (H)A4A Valve housing |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu wielofunkcyjnego |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Pokrywa górna | Siłownik |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Zawór sterowany silnikiem |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | Zawór ICV 25 (H)A4A |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 9.777 Kilogram |
| Masa netto | 0.007 Kilogram |
| Objętość | 26.748 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428926669 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |