Zawór sterowany pneumatycznie, AV210C, NPT, 1, PTFE, Funkcja: NO
042N4583
Materiał korpusu: Stal nierdzewna
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: AV210A - AV210H, AV210A - AV210H, AV210A - AV210H
042N4583
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 37.5 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 544.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 25.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 363 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Ext. operat. valve accessories |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkcja | NO |
| Gniazdo zaworu, średnica [mm] | 25.00 mm |
| Grupa produktów | Zawory sterowane pneumatycznie |
| Material Description | AV210C 25SS N 1T NO000 |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał uszczelnienia | PTFE |
| Nazwa produktu | Zawór sterowany pneumatycznie |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Gwint wewnętrzny |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1 |
| Przyłącze, typ | NPT |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 7bbb87c0-1445-4ad5-acdf-655f6736816a |
| SCIP dossier product name | AV210 |
| Serwis | Ext. operat. valve spare parts |
| Średnica głowicy sterującej [mm] | 63 mm |
| Typ produktu | AV210C |
| Wartość Cv [gal/min] | 23.100 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 20.000 m³/h |
| Zamykanie | Pod prąd |
| Zasada działania | Tłok (kątowo) |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.038 Kilogram |
| Masa netto | 1.538 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424693039 |