
Zawór sterowany pneumatycznie, AV210B, NPT, 1/2, PTFE, Funkcja: NC
042N4551
Materiał korpusu: Stal nierdzewna
042N4551
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 37.5 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 544.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 25.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 363 psig |
| Ciśnienie różnicowe, maks. [bar] | 16.000 bar |
| Ciśnienie różnicowe, min. [bar] | 0.000 bar |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Ext. operat. valve accessories |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | NC |
| Gniazdo zaworu, średnica [mm] | 15.00 mm |
| Grupa produktów | Zawory sterowane pneumatycznie |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | AV210B 15SS N 12T NC000 |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał uszczelnienia | PTFE |
| Nazwa produktu | Zawór sterowany pneumatycznie |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Gwint wewnętrzny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1/2 |
| Przyłącze, typ | NPT |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | c78cac16-ffa0-4484-91a4-c13077aa140f |
| SCIP dossier product name | AV210 stainless |
| Serwis | Ext. operat. valve spare parts |
| Średnica głowicy sterującej [mm] | 50 mm |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 180 °C |
| Temperatura medium, maks. [°F] | 356 °F |
| Temperatura medium, min. [°C] | -30 °C |
| Temperatura medium, min. [°F] | -22 °F |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 60 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 140 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -30 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -22 °F |
| Typ produktu | AV210B |
| Wartość Cv [gal/min] | 6.500 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 5.700 m³/h |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 10.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 4.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Maks.] | 145.0 psig |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Min.] | 58.0 psig |
| Zamykanie | Pod prąd |
| Zasada działania | Tłok (kątowo) |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.039 Kilogram |
| Masa netto | 0.939 Kilogram |
| Objętość | 2.293 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423194445 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |