
Zawór sterowany pneumatycznie, AV210G, G, 3/4, PTFE, Funkcja: NC
042N4424
Materiał korpusu: Brąz
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: AV210A - AV210H, AV210A - AV210H, AV210A - AV210H
042N4424
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 24.0 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 348.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 16.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 232 psig |
| Ciśnienie różnicowe, maks. [bar] | 10.000 bar |
| Ciśnienie różnicowe, min. [bar] | 0.000 bar |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Ext. operat. valve accessories |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | NC |
| Gniazdo zaworu, średnica [mm] | 20.00 mm |
| Grupa produktów | Zawory sterowane pneumatycznie |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | Valve AV210G 20G G 34T NC000 |
| Materiał korpusu | Brąz |
| Materiał uszczelnienia | PTFE |
| Nazwa produktu | Zawór sterowany pneumatycznie |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Gwint wewnętrzny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 3/4 |
| Przyłącze, typ | G |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 0a1684e1-9b13-4d79-ae59-ca9cab611349 |
| SCIP dossier product name | AV210 |
| Serwis | Ext. operat. valve spare parts |
| Średnica głowicy sterującej [mm] | 50 mm |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 180 °C |
| Temperatura medium, maks. [°F] | 356 °F |
| Temperatura medium, min. [°C] | -30 °C |
| Temperatura medium, min. [°F] | -22 °F |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 60 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 140 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -30 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -22 °F |
| Typ produktu | AV210G |
| Wartość Cv [gal/min] | 11.500 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 10.000 m³/h |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 10.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 1.80 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Maks.] | 145.0 psig |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Min.] | 26.1 psig |
| Zamykanie | Z przepływem |
| Zasada działania | Tłok (kątowo) |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.108 Kilogram |
| Masa netto | 1.008 Kilogram |
| Objętość | 2.285 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428903189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |