Termostatyczny zawór rozprężny, TUB, R32
068U7292
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wydajności dysz [kW]: 5.97, Wyrównywanie ciśnienia: Wewnętrznie wyrównany
068U7292
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 45.5 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 660 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Opaska do mocowania czujnika |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R32 |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wygrawerowana laserem strzałka jednokierunkowa |
| Material Description | TUB/a Therm. exp. valve I/45 |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał przyłącza | Bimetal stal/miedź |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Nieszczelność [%] | 15 % RH |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 45 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 3.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 5.40 °F |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| Rozmiar dyszy | 4 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 1/2 in |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TUB |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Wydajności dysz [kW] | 5.97 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 1.66 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wewnętrznie wyrównany |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.138 Kilogram |
| Masa netto | 0.125 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255211891 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |