Thermostatic expansion valve, TUBE, R290
068U7217
Temperature range [°C]: -40 - -15, Orifice capacities [kW]: 7.03, Pressure equalization: Externally equalized
068U7217
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKUL |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 500 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Bulb strap |
| Części zamienne | TXV accessories |
| Czynnik | R290 |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(c) |
| Figura | Straightway |
| Grupa produktów | Expansion valves |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Laser engraved 1-way arrow |
| Material Description | TUBE/s Therm. exp. valve |
| Materiał korpusu | Stainless steel |
| Materiał przyłącza | Bi-metal: Steel/copper |
| Nazwa produktu | Thermostatic expansion valve |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 24 pc |
| Opakowanie, rodzaj | Multi pack |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.00 °C |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Przepływ | Single-flow |
| Punkt MOP [°C] | -10 °C |
| Punkt MOP [°F] | 14 °F |
| Punkt MOP [psig] | MOP 35 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 7 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dossier product name | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Serwis | No |
| Typ produktu | TUBE |
| Typ przyłącza wlotowego | Solder, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Solder, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Solder, ODF |
| Ustawianie wartości przegrzania | Adjustable |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Wydajności dysz [kW] | 7.03 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 1.99 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Externally equalized |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | -15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 5 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.173 Kilogram |
| Masa netto | 0.127 Kilogram |
| Objętość | 0.406 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255015338 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |