
Termostatyczny zawór rozprężny, TUBE, R407C
068U3473
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wydajności dysz [kW]: 3.4, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: TU / TC
068U3473
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKUL |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 500 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Opaska do mocowania czujnika |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R407C |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R407C |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wygrawerowana laserem strzałka jednokierunkowa |
| Material Description | TUBE/s Therm. exp. valve |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał przyłącza | Bimetal stal/miedź |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Nieszczelność [%] | 15 % RH |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 24 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Przepływ | Przepływ dwukierunkowy |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 5 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 1/2 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dossier product name | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TUBE |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Do lutowania, ODF |
| UL mark | Yes |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Wydajności dysz [kW] | 3.40 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 0.98 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.166 Kilogram |
| Masa netto | 0.154 Kilogram |
| Objętość | 0.402 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428075053 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |