Termostatyczny zawór rozprężny, TR 6, R410A
067L6023
Zakres Temperatury [°C]: -10 - 15, Rozmiar dyszy: 3, Wydajności dysz [kW]: 10.5, Wydajności dysz [TR]: 3
067L6023
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Budowa złącza | Port równoważący |
| Certyfikaty, aprobaty | c UL us |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R410A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.5 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Długość kapilary wyrównania ciśnienia [cal] | 31.7 in |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | TR6 Valve L Orf3 Adj I/18 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nastawny | Tak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 18 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 1.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 1.80 °F |
| Punkt MOP [psig] | LAH |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 3 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/4 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dossier product name | TR6 adjustable |
| Typ produktu | TR 6 |
| Typ przyłącza wlotowego | Chatleff, male |
| Typ przyłącza wylotowego | Chatleff, female |
| Typ przyłącza wyrównawczego | KOŁPAK RURKA, ŚRUBUNEK |
| Wariant montażu wlotu | 067U0044 |
| Wariant montażu wylotu | 067U0045 |
| Wydajności dysz [kW] | 10.50 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 3.00 TR |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 60 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 15 °F |
| Zawory zwrotne | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.387 Kilogram |
| Masa netto | 0.356 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |