Termostatyczny zawór rozprężny, TR 6, R410A; R32; R454B
067L6009
Zakres Temperatury [°C]: -10 - 15, Rozmiar dyszy: 6, Wydajności dysz [kW]: 22.5, Wydajności dysz [TR]: 6.4
067L6009
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Budowa złącza | Port równoważący |
| Certyfikaty, aprobaty | c UL us |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R32R410AR454B |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.5 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Długość kapilary wyrównania ciśnienia [cal] | 24.3 in |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | TR6 Valve L Orf6 Adj M/12 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nastawny | Tak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 3.01 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 5.41 °F |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Punkt MOP [psig] | LAH |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 6 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dossier product name | TR6 adjustable |
| Typ produktu | TR 6 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | KOŁPAK RURKA, ŚRUBUNEK |
| Wariant montażu wlotu | 067U0087 |
| Wariant montażu wylotu | 067U0087 |
| Wydajność nominalna R32 [kW] | 32.30 kW |
| Wydajność nominalna R32 [TR] | 9.20 TR |
| Wydajność nominalna R410A [kW] | 21.10 kW |
| Wydajność nominalna R410A [TR] | 6.00 TR |
| Wydajności dysz [kW] | 22.50 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 6.40 TR |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 60 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 15 °F |
| Zawory zwrotne | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.581 Kilogram |
| Masa netto | 0.58 Kilogram |
| Objętość | 1.721 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255105879 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |