
Termostatyczny zawór rozprężny, TR 6, R410A
067L5961
Zakres Temperatury [°C]: -10 - 15, Rozmiar dyszy: 3, Wydajności dysz [kW]: 10.5, Wydajności dysz [TR]: 3
067L5961
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Budowa złącza | Port równoważący |
| Certyfikat UL | SA7200 |
| Certyfikaty, aprobaty | c UL us |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R410A |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R410A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.5 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Długość kapilary wyrównania ciśnienia [cal] | 24.3 in |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 100 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 212 °F |
| Material Description | TR6 Valve L Orf3 15% M/12 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nastawny | Brak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Nieszczelność [%] | 15 % RH |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 3.99 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.19 °F |
| Punkt MOP [psig] | LAH |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 3 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/4 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | da420efe-2109-4d9e-9549-19822c921816 |
| SCIP dossier product name | TR6 - Thermostatic expansion valve |
| Typ produktu | TR 6 |
| Typ przyłącza wlotowego | Chatleff, male |
| Typ przyłącza wylotowego | Chatleff, female |
| Typ przyłącza wyrównawczego | KOŁPAK RURKA, ŚRUBUNEK |
| UL mark | Yes |
| Wariant montażu wlotu | 067U0077 |
| Wariant montażu wylotu | 067U0073 |
| Wydajności dysz [kW] | 10.50 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 3.00 TR |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 60 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 15 °F |
| Zawory zwrotne | No |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.592 Kilogram |
| Masa netto | 0.583 Kilogram |
| Objętość | 1.721 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162609965 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |