
Termostatyczny zawór rozprężny, TR 6, R22/R407C
067L5857
Zakres Temperatury [°C]: -10 - 15, Punkt MOP [psig]: MAH, Rozmiar dyszy: 5, Wydajności dysz [kW]: 18.5, Wydajności dysz [TR]: 5.3
067L5857
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Budowa złącza | Port równoważący |
| Certyfikat UL | SA7200 |
| Certyfikaty, aprobaty | c UL us |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 złącze żeńskie Aeroquip 5/8 calaZłącze Chatleff 3/4", żeńskie1 przyłącze 3/8" śrubunekOpaska do mocowania czujnikaInstrukcja montażuTaśma izolacyjna |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R22/R407C |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R22R407C |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.5 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Długość kapilary wyrównania ciśnienia [cal] | 24.3 in |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Informacje dodatkowe | Regulowany |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 100 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 212 °F |
| Material Description | TR6 Valve X Orf5 Adj M/12 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nastawa fabryczna [psig] | 104.8 psig |
| Nastawny | Tak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | Tak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.03 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 39.25 °F |
| Punkt MOP [psig] | MAH |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 5 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dossier product name | TR6 adjustable - Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TR 6 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | KOŁPAK RURKA, ŚRUBUNEK |
| UL mark | Yes |
| Wariant montażu wlotu | 067U0087 |
| Wariant montażu wylotu | 067U0087 |
| Wydajności dysz [kW] | 18.50 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 5.30 TR |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 60 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 15 °F |
| Zawory zwrotne | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.53 Kilogram |
| Masa netto | 0.53 Kilogram |
| Objętość | 1.721 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428119856 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |