
Termostatyczny zawór rozprężny, TR 6, R410A
067L5602
Zakres Temperatury [°C]: -10 - 15, Punkt MOP [psig]: MAH, Rozmiar dyszy: 5, Wydajności dysz [kW]: 17.5, Wydajności dysz [TR]: 5
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: TR 6
067L5602
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Budowa złącza | Port równoważący |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R410A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 31.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 800 mm |
| Długość kapilary wyrównania ciśnienia [cal] | 24.3 in |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Informacje dodatkowe | Regulowany |
| Material Description | TR6 Valve L BP5 15% CV I/12 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nastawny | Tak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Nieszczelność [%] | 15 % RH |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Punkt MOP [psig] | MAH |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 5 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/2 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 5/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | da420efe-2109-4d9e-9549-19822c921816 |
| SCIP dossier product name | TR6 - Thermostatic expansion valve |
| Typ produktu | TR 6 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | SAE flare nut |
| Wydajności dysz [kW] | 17.50 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 5.00 TR |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 60 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 15 °F |
| Zawory zwrotne | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.53 Kilogram |
| Masa netto | 0.53 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428322645 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |