
Termostatyczny zawór rozprężny, TGE, R407C
067N4308
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wydajności dysz [kW]: 53, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
067N4308
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USEACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Opaska do mocowania czujnika |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R407C |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R407C |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 118.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 3000 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 110 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 230 °F |
| Material Description | TGEZ 15 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | Tak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Przepływ | Przepływ dwukierunkowy |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 16 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 7/8 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 1 1/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 3c484d77-61a0-4822-8540-e10a4d795088 |
| SCIP dossier product name | TGE -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TGE |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Do lutowania, ODF |
| UL mark | Yes |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | tcond=38 °Ctevap=4.4 °Ctliq=37 °C |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | tcond=100 °Ftevap=40 °Ftliq=98 °F |
| Wydajności dysz [kW] | 53.00 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 15.00 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.77 Kilogram |
| Masa netto | 0.66 Kilogram |
| Objętość | 2.589 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428431323 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |