
Thermostatic expansion valve, TGE, R32
067N3342
Temperature range [°C]: -40 - 10, Orifice capacities [kW]: 187, Pressure equalization: Externally equalized
067N3342
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 49.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 711 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | bulb strap |
| Części zamienne | TXV accessories |
| Czynnik | R32 |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R32 |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 118.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 3000 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Straightway |
| Grupa produktów | Expansion valves |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Embossed 1-way arrow |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 110 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 230 °F |
| Material Description | TGE 53 ExpansionValve Solder M/6 |
| Materiał korpusu | Brass |
| Materiał przyłącza | copper |
| Nazwa produktu | Thermostatic expansion valve |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 6 pc |
| Opakowanie, rodzaj | Multi pack |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Przepływ | Bi-flow |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 30 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 7/8 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 1 1/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 3c484d77-61a0-4822-8540-e10a4d795088 |
| SCIP dossier product name | TGE -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | No |
| Typ produktu | TGE |
| Typ przyłącza wlotowego | Solder, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Solder, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Solder, ODF |
| Ustawianie wartości przegrzania | Adjustable |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | tcond=38 °Ctevap=4.4 °Ctliq=37 °C |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | tcond=100 °Ftevap=40 °Ftliq=98 °F |
| Wydajności dysz [kW] | 187.00 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 53.00 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Externally equalized |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.101 Kilogram |
| Masa netto | 0.97 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 3.233 Liter |
| EAN/UPC | 5715255012542 |