
Termostatyczny zawór rozprężny, TEA 20-8, R717
068G6004
Zakres Temperatury [°C]: -50 - 0, Wydajność nominalna R717 [kW]: 28, Materiał korpusu: Żeliwo GGG40.3, Przyłącze, typ: Kołnierz do spawania, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
068G6004
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EAC |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 28.5 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 413.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 19.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 276 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Nypel do spawania |
| Części zamienne | Kołnierze |
| Czynnik | R717 |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 192.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 5000 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | TEA 20-8 TERM.EKSP.VENTIL |
| Materiał korpusu | Żeliwo GGG40.3 |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Przyłącze do wyrównania ciśnienia | Nypel do spawania 6,5 mm |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1/2 in |
| Przyłącze, typ | Kołnierz do spawania |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 36edeb64-8ad3-4d4f-be91-c10b973ca10e |
| SCIP dossier product name | TEA TEAT |
| Serwis | Części zamienne TXV |
| Typ produktu | TEA 20-8 |
| Typ przyłącza wyrównawczego | M |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Wyd. nom. warunki [IMP] | Subcooling=7,2 °Ftcond=89,6 °Ftevap=59 °F |
| Wyd. nom. warunki [SI] | Dochłodzenie = 4 Ktcond=32 °Ctevap=15 °C |
| Wydajność nominalna R717 [kW] | 28.0 kW |
| Wydajność nominalna R717 [TR] | 8.0 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 0 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 32 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -50 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -58 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.34 Kilogram |
| Masa netto | 2.284 Kilogram |
| Objętość | 6.248 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422024163 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |