Thermostatic expansion valve, TD 1, R290
068N7736
Temperature range [°C]: -40 - 10, Orifice capacities [kW]: 3.14, Pressure equalization: Internally equalized
068N7736
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat UL | SA7200 |
| Certyfikaty, aprobaty | C UL US LISTEDEACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 500 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Bulb strap |
| Części zamienne | TXV accessories |
| Czynnik | R290 |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 30.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 750 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Straightway |
| Filtr | Integrated |
| Grupa produktów | Expansion valves |
| Kierunek przepływu przez zawór | Stamped 1-way arrow |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 100 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 210 °F |
| Material Description | TD 1 Expansion Valve SW ADJ I/32 |
| Materiał korpusu | Brass |
| Materiał przyłącza | Copper |
| Nastawa fabryczna [psig] | 76.9 psig |
| Nastawny | Yes |
| Nazwa produktu | Thermostatic expansion valve |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 32 pc |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Industrial pack |
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | No |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 068N7721 |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 3.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 5.40 °F |
| Przepływ | Single-flow |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 3 |
| Rozmiar wlotu [mm] | 6.00 mm |
| Rozmiar wylotu [mm] | 10.00 mm |
| SCIP dossier no. | 9f2414b3-aa78-434e-8c9d-36d1f712dbc4 |
| SCIP dossier product name | TD1/TDE1 -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | No |
| Typ produktu | TD 1 |
| Typ przyłącza wlotowego | Solder, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Solder, ODF |
| Ustawianie wartości przegrzania | Adjustable |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | tcond=32 °Ctevap=5 °Ctliq=28 °C |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | tcond=90 °Ftevap=41 °Ftliq=82 °F |
| Wydajności dysz [kW] | 3.14 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 0.89 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Internally equalized |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.202 Kilogram |
| Masa netto | 0.178 Kilogram |
| Objętość | 0.474 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255008514 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |