
Termostatyczny zawór rozprężny, TD 1, R22/R407C
068N5685
Zakres Temperatury [°C]: -25 - 10, Wydajności dysz [kW]: 4.1, Wyrównywanie ciśnienia: Wewnętrznie wyrównany
068N5685
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat UL | SA7200 |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USEACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 500 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R22/R407C |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 30.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 750 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Kątowy |
| Filtr | Zintegrowany |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wytłoczona strzałka jednokierunkowa |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 100 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 210 °F |
| Material Description | TD 1 Expansion Valve AW I/32 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nastawa fabryczna [psig] | 61.2 psig |
| Nastawny | Brak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 32 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | Brak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| Punkt MOP [°C] | 15 °C |
| Punkt MOP [°F] | 60 °F |
| Punkt MOP [psig] | MOP 100 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 4 |
| Rozmiar wlotu [mm] | 10.00 mm |
| Rozmiar wylotu [mm] | 12.00 mm |
| SCIP dossier no. | 9f2414b3-aa78-434e-8c9d-36d1f712dbc4 |
| SCIP dossier product name | TD1/TDE1 -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TD 1 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| UL mark | Yes |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | tcond=32 °Ctevap=5 °Ctliq=28 °C |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | tcond=90 °Ftevap=41 °Ftliq=82 °F |
| Wydajności dysz [kW] | 4.10 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 1.17 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wewnętrznie wyrównany |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -25 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -15 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.151 Kilogram |
| Masa netto | 0.126 Kilogram |
| Objętość | 0.474 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424226138 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |