
Termostatyczny zawór rozprężny, TD 1, R134a; R513A
068N2009
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wydajności dysz [kW]: 2.1, Wyrównywanie ciśnienia: Wewnętrznie wyrównany
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: TD 1 / TDE 1
068N2009
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 500 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Uchwyt czujnika |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R134aR513A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 30.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 750 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Kątowy |
| Filtr | Zintegrowany |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wytłoczona strzałka jednokierunkowa |
| Maks. temperatura elementu [°C] | 100 °C |
| Maks. temperatura elementu [°F] | 210 °F |
| Material Description | TD 1 Expansion Valve AW M/20 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nastawa fabryczna [psig] | 36.7 psig |
| Nastawny | Brak |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Port zrównoważony [Tak/Nie] | Brak |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 3.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 5.40 °F |
| Przepływ | W jednym kierunku |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy | 3 |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/4 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 3/8 in |
| SCIP dossier no. | 9f2414b3-aa78-434e-8c9d-36d1f712dbc4 |
| SCIP dossier product name | TD1/TDE1 -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | TD 1 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | tcond=32 °Ctevap=5 °Ctliq=28 °C |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | tcond=90 °Ftevap=41 °Ftliq=82 °F |
| Wydajności dysz [kW] | 2.10 kW |
| Wydajności dysz [TR] | 0.60 TR |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wewnętrznie wyrównany |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.173 Kilogram |
| Masa netto | 0.149 Kilogram |
| Objętość | 0.473 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428907354 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |