
Termostatyczny zawór rozprężny, TCAE, R404A/R507A
068U4304
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
068U4304
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 45.5 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 660 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Opaska do mocowania czujnika |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R404A/R507A |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R404AR507A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 59.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 1500 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wygrawerowana laserem strzałka jednokierunkowa |
| Material Description | TCAE/s Therm. exp. valve |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał przyłącza | Bimetal stal/miedź |
| Nazwa produktu | Termostatyczny zawór rozprężny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°C] | 5.00 °C |
| Przegrzanie statyczne (SS) [°F] | 9.00 °F |
| Przepływ | Dwukierunkowy z dyszą 1-2 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 5/8 in |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dossier product name | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Części zamienne TXV |
| Serwis, seria części zamiennych | TCA |
| Typ produktu | TCAE |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Do lutowania, ODF |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Warunki dla wydajności znamionowej Zakres N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.224 Kilogram |
| Masa netto | 0.204 Kilogram |
| Objętość | 0.489 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428052337 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |