
Element zaworu rozprężnego, TE 55, R448A; R449A
067G3309
Zakres Temperatury [°C]: -40 - -15, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
Jeśli szukasz podobnego produktu, możesz sprawdzić inne opcje w ramach tego samego typu, wchodząc w link.: TE 5 - TE 55
067G3309
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 28.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 400 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Opaska do mocowania czujnikaUszczelkaKeyO-ring |
| Części zamienne | Akcesoria TXV |
| Czynnik | R448AR449A |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 118.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 3000 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | TE 55 Element NLMOP |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nazwa produktu | Element zaworu rozprężnego |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 9 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Punkt MOP [°C] | -10 °C |
| Punkt MOP [°F] | 15 °F |
| Punkt MOP [psig] | MOP 45 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | ff671f9c-bda6-4022-947f-5e1343bd8300 |
| SCIP dossier product name | TE -Thermostatic expansion valve |
| Serwis | Części zamienne TXV |
| Serwis, seria części zamiennych | TE 55 |
| Typ produktu | TE 55 |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Śrubunek |
| Typ, oznaczenie | Element |
| Ustawianie wartości przegrzania | Regulowany |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | -15 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 5 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.856 Kilogram |
| Masa netto | 0.673 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2.25 Liter |
| EAN/UPC | 5702428546072 |