
Element zaworu rozprężnego, TE 5, R454C
067B3398
Zakres Temperatury [°C]: -40 - 10, Wyrównywanie ciśnienia: Wyrównanie zewnętrznie
067B3398
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 28.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 400 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R454C |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 118.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 3000 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | TE 5 Element N |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nazwa produktu | Element zaworu rozprężnego |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | ff671f9c-bda6-4022-947f-5e1343bd8300 |
| SCIP dossier product name | TE -Thermostatic expansion valve |
| Serwis, seria części zamiennych | TE 5 |
| Typ produktu | TE 5 |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Śrubunek |
| Typ, oznaczenie | Element |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.52 Kilogram |
| Masa netto | 0.44 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 1.663 Liter |
| EAN/UPC | 5702424057626 |