
Manifoldenheter, RTR-KE, Gulvkobling
013G7040
RTR-KE coupling, floor connection
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G7040
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RTR-KE coupling, floor connection |
| Bruksområde | ettrørs system |
| CE mark | Out of scope |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykkområde [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 10 bar |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Flowtemperatur [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Innhold i settet | Ventil |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Konstruksjon | Gulvkobling |
| Material Description | RTR-KE Coupling, floor connection |
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | Manifoldenheter |
| Produkttype | RTR-KE/KEW |
| RLV-type | RTR-KE |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Testtrykk [bar] | 16 bar |
| Tilkoblingsstørrelse inn | G 3/4 A |
| Tilkoblingsstørrelse ut | R 1/2 |
| UL mark | Out of scope |
| Ventiltype | Coupling |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.427 Kilogram |
| Nettovekt | 0.41 Kilogram |
| Volume | 0.336 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126291 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |