Radiatorventiler, Stålventiler, STV, 1", Rett
013G2196
RA STÅLVENTILSETT, 1 RØRENH. VENTIL
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G2196
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RA STÅLVENTILSETT, 1 RØRENH. VENTIL |
| Bruksområde | ettrørs system |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykkområde [bar] [Maks.] | 0.20 bar |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 16 bar |
| Flowtemperatur [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Forhåndsinnstilling | Nei |
| Fullfør | Forniklet |
| Konstruksjon | Rett |
| Material Description | Steel valve 1pipe assembly STV-1 + RA297 |
| Product line | 03 |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Produktgruppe | Radiatorventiler |
| Produkttype | Stålventiler |
| SCIP dossier nr. | 48d85a35-3ba8-4608-b2a8-c40812307b01 |
| SCIP dossier produktnavn | Steel valve, 1-pipe set |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Testtrykk [bar] | 25 bar |
| Tilkoblingsstørrelse inn | 1" |
| Tilkoblingsstørrelse ut | 1" |
| Tilkoblingstyper | Lodding |
| Type endestykke | Soldered |
| UL mark | No |
| Ventilstørrelse | 1" |
| Ventiltype | STV |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.5 Kilogram |
| Nettovekt | 0.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |