
Kunstig, RTR 2000, RTR-N, DN 20, Vinkel
013G2175
RA-N 20 A SETT (VENTIL OG FØLER)
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G2175
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RA-N 20 A SETT (VENTIL OG FØLER) |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Farge | Hvit RAL 9016 |
| Følerdesign | RTR 2000 |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Maks.] | 26 °C |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Følermedia | Gass |
| Følertype | Innebygd føler |
| Konstruksjon | Vinkel |
| Material Description | RA-N 20 A set (valve and sensor) |
| Pakketype | Kunstig |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | TRV set |
| Produkttype | Kunstig GAS + RTR-N |
| RLV-type | ingen RLV |
| SCIP dossier nr. | cd0278a5-6149-4ef9-b220-04de0c951de4 |
| SCIP dossier produktnavn | RTR-N Set 2 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tilkoblingstype til ventil | RA |
| Type endestykke | Standard |
| UL mark | No |
| Ventilstørrelse | DN 20 |
| Ventiltype | RTR-N |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.54 Kilogram |
| Nettovekt | 0.54 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |