
Blister, RTR 2000, RTR-N, DN 15, Vinkel
013G2153
RTR-N 15 A SETT (VENTIL OG FØLER)
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G2153
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RTR-N 15 A SETT (VENTIL OG FØLER) |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Farge | Hvit RAL 9016 |
| Følerdesign | RTR 2000 |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Maks.] | 26 °C |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Min.] | 5 °C |
| Følermedia | Gass |
| Følertype | Innebygd føler |
| Innhold i settet | 2-elements |
| Konstruksjon | Vinkel |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | RA-N 15 A set (valve and sensor) |
| Pakketype | Blister |
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | TRV set |
| Produkttype | Gas + RTR-N |
| RLV-type | ingen RLV |
| Tilkoblingsstørrelse inn | 28 mm |
| Tilkoblingsstørrelse ut | 28 mm |
| Tilkoblingstype til ventil | RA |
| Type endestykke | Standard |
| UL mark | No |
| Ventilstørrelse | DN 15 |
| Ventiltype | RTR-N |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.412 Kilogram |
| Nettovekt | 0.412 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420121628 |