Kunstig, RTR 2000, RLV-KS, ½", Vinkel
013G2102
RLV-KS 1/2" A, RTR 7097 sensor
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G2102
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RLV-KS 1/2" A, RTR 7097 sensor |
| CE mark | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Farge | Hvit RAL 9016 |
| Følerdesign | RTR 2000 |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Maks.] | 23 °C |
| Følerinnstillingstemperatur [°C] [Min.] | 14 °C |
| Følermedia | Gass |
| Følertype | Innebygd føler |
| Innhold i settet | 2-elements |
| Konstruksjon | Vinkel |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | RLV-KS 1/2" Angle + RTR7097 |
| Pakketype | Kunstig |
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | TRV set |
| Produkttype | GAS + RLV-KS |
| RLV-type | RLV-KS |
| Tilkoblingstype til ventil | RA |
| Type endestykke | Uten endestykke |
| UL mark | No |
| Ventilstørrelse | ½" |
| Ventiltype | ingen ventil |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.5 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Nettovekt | 0.463 Kilogram |