
Loddet plate varmeveksler, XB30-2, Antall plater: 100
004B3425
25 bar, Loddemateriale: Kobber
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
004B3425
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall pass | 2 |
| Antall per emballasjeformat | 1 stk. |
| Antall plater | 100 |
| Arbeidstrykk side 1 [bar] [Maks.] | 25 bar |
| Arbeidstrykk side 2 [bar] [Maks.] | 25 bar |
| China RoHS compliance | Yes |
| Connection length 1 [mm] | 50 mm |
| Connection length 2 [mm] | 50 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | G |
| Connection type 2 | G |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emballasjeformat | Enkeltpakke |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Godkjenning | PED |
| Horisontalt midtre porthull [mm] | 65 mm |
| In scope of WEEE | No |
| Kategori | I |
| Koblingsstandard | DIN ISO 228/1 |
| Loddemateriale | Kobber |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Material Description | XB30-2-50/50_2_25_G_1G1_1G1 |
| Material Description (Short Te | XB30-2-50/50_2_25_G_1G1_1G1 |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Platemateriale | 1.4404 |
| Product line | 31 |
| Produktgruppe | Varmevekslere |
| Produktnavn | Loddet plate varmeveksler |
| Produkttype | XB30-2 |
| Produsentens navn | DANFOSS LPM |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Temperaturområde [°C] [Maks.] | 180 °C |
| Temperaturområde [°C] [Min.] | -10 °C |
| Tilkoblingslengde side 1 [mm] | 50 mm |
| Tilkoblingslengde side 2 [mm] | 50 mm |
| Totalbredde [mm] | 130 mm |
| Totalhøyde uten bein [mm] | 450 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Væskegruppe | 2 |
| Vertical center porthole 1[mm] | 385 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 385 mm |
| Vertikalt midtre porthull side 1 [mm] | 385.0 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.080 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.080 L |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 24.231 Kilogram |
| Nettovekt | 24.231 Kilogram |
| Volume | 27.641 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421901151 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |