
AVTQ
003L3026
AVTQ-MEMBR.GEH.
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
003L3026
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funksjon | Strømningsaktuator |
| Material Description | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Omgivelsestemperatur [°C] [Maks.] | 70 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Omgivelsestemperatur [°C] [Min.] | 0 °C |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Aktuatorer – temperatur |
| Produkttype | AVTQ |
| Transporttemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Transporttemperatur [°C] [Min.] | -20 °C |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.59 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Nettovekt | 0.59 Kilogram |