
AFPQ 2, PN 40, 0.5 bar - 1.5 bar, 160 cm²
003G5713
Funksjon: Differensialtrykk og mengderegulator
003G5713
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Aktuatorstørrelse [cm2] | 160 cm² |
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 30 % |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 125 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 65 mm |
| Differensialtrykk for mengdebegrenser – dpd [bar] | 0.50 bar |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 40 bar |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funksjon | Differensialtrykk og mengderegulator |
| Husmateriale | Stål, mat. No. 1.0345, sinkbelagt |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Maks.] | 1.50 bar |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Min.] | 0.50 bar |
| Innstillingstype | Adjustable |
| Material Description | AFPQ 2 PN40 0,5-1,5/0,5 160cm2 yellow |
| Materiale i aktuatormembran | EPDM (Rolling, fiberforsterket) |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Mengdebegrensning | Nei |
| Middels pH [Maks.] | 10 |
| Middels pH [Min.] | 7 |
| Monteringsversjon | Retur |
| Nominelt trykk [bar] | 40 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Aktuatorer – trykkstrømning |
| Produkttype | AFPQ 2 |
| Strømningskontroll | Nei |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykkinnstillingsspekter [bar] [Maks.] | 1.50 bar |
| Trykkinnstillingsspekter [bar] [Min.] | 0.50 bar |
| Trykklasse | PN 40 |
| Trykkregulator | Differensialtrykkregulator |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 32.3 Kilogram |
| Nettovekt | 21.7 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 191.52 Liter |
| EAN/UPC | 5715162388457 |