
AFPA, PN 25, 0.1 bar - 0.6 bar, 250 cm², Gul
003G1022
AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 gul
003G1022
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Aktuatorstørrelse [cm2] | 250 cm² |
| Beskrivelse | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 gul |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 250 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 15 mm |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 25 bar |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Farge | Gul |
| Funksjon | Avlastningsregulator for differensialtrykk |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Min.] | 0.10 bar |
| Innstillingstype | Adjustable |
| Material Description | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 yellow |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Mengdebegrensning | Nei |
| Middels pH [Maks.] | 10 |
| Middels pH [Min.] | 7 |
| Monteringsversjon | Omløp |
| Nominelt trykk [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Aktuatorer – trykkstrømning |
| Produkttype | AFPA |
| SCIP dossier nr. | 1fc27f33-7222-414d-8ff1-81abdd587564 |
| SCIP dossier produktnavn | AFP/A/B |
| Slag [mm] | 7.00 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømningskontroll | Nei |
| Trykklasse | PN 25 |
| Trykkregulator | Trykkavlastningsregulator |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 13.547 Kilogram |
| Nettovekt | 12.463 Kilogram |
| Volume | 47.04 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808368 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |