
VOH 30 PM
180H0204
Typedesign: VOH 30 PM
180H0204
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VOH 30PM FLOW CONTROL VALVE |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 30.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Koblingsstandard | ISO 4401 |
| Material Description | VOH30PM MENGDEREG. VENT. |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| port connection | G 3/8 in |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Pressure control valve |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VOH PM |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VOH 30 PM |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.276 Kilogram |
| Nettovekt | 1.224 Kilogram |
| Volume | 0.806 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162676424 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |