
VOCH 30 M
180H0140
Flow [gpm] [maks.]: 7.9, Flow [l/min] [Maks]: 30
180H0140
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VOCH 30M THROTTLE/CHECK VALVE |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2030 psig |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Flow [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 30.00 l/min |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Koblingsstandard | BSP |
| Material Description | VOCH 30M STRUPE/TILBAKESLAGSVENTIL |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| port connection | G 3/8 in |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Manually operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VOCH M |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VOCH 30 M |
| UL mark | No |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.296 Kilogram |
| Nettovekt | 1.28 Kilogram |
| Volume | 1.61 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674109 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |