
Solenoid operated valves, VDHT BL2S 1-1 NC-NO, Industrial
180L1006
Flow [gpm] [maks.]: 40, Flow [l/min] [Maks]: 150, Driftstrykk [barg][Maks]: 140, Driftstrykk [psig][Maks]: 2000, Koblingsstandard: NPT, Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer]: 1, Utløp,koblingsstørrelse [tommer]: 1
180L1006
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruksområde | Industrial |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2000 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 40.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 150.00 l/min |
| Funksjon | 1 NO+1 NC |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1 |
| Koblingsstandard | NPT |
| Material Description | VDHT BL2S 1-1 NO NC NPT FPM |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 35 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDHT 2/2 |
| Retning | Manifold |
| Servicebar | Ja |
| Stempeldiameter Ø [mm] | 35 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VDHT BL2S 1-1 NC-NO |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 1 |
| Utløpsstørrelse [tommer] | 1 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 4.556 Kilogram |
| Nettovekt | 4.304 Kilogram |
| Volume | 3.465 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675311 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |