
Solenoid operated valves, VDHT 1/2 E NC, Industrial
180L0094
Flow [gpm] [maks.]: 16, Flow [l/min] [Maks]: 60, Driftstrykk [barg][Maks]: 160, Driftstrykk [psig][Maks]: 2400, Koblingsstandard: BSP
180L0094
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall veier | 2/2 |
| Beskrivelse | VDHT 1/2 E NC BSP |
| Bruksområde | Industrial |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | VDHT |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drift | Pilot-styrt |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 4 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 160 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 51 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2400 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 16.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 60.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 0.00 l/min |
| Funksjon | NC |
| Godkjenning | UL |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1/2 in |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Koblingsstandard | BSP |
| Koblingstype | Gjenge |
| Material Description | VDHT 1/2 E NC BSP |
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDHT 2/2 |
| Retning | Umiddelbar |
| SCIP dossier nr. | 3239369c-314a-4770-a216-7ff7ac4c6353 |
| SCIP dossier produktnavn | VDHT NC BSP Valves |
| Servicebar | Ja |
| Stempeldiameter Ø [mm] | 18 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tetningsmateriale | FKM |
| Typedesign | VDHT 1/2 E NC |
| UL mark | Yes |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 1/2 in |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.134 Kilogram |
| Nettovekt | 1.114 Kilogram |
| Volume | 1.63 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672693 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |