
Solenoid operated valves, VDH 2 E NC, Hydraulic
180L0018
Flow [gpm] [maks.]: 0.5, Flow [l/min] [Maks]: 2, Driftstrykk [barg][Maks]: 100, Driftstrykk [psig][Maks]: 1450, Koblingsstandard: BSP
180L0018
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall veier | 2/2 |
| Åpningstid [ms] [Min] | 100 ms |
| Åpningstid [ms][Maks] | 200 ms |
| Beskrivelse | VDH 2E 1/4 NC 1,4 BSP |
| Bruksområde | Hydraulic |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | VDH |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drift | Direkte |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 0 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 100 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 0 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 1450 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 0.500 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 2.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 0.00 l/min |
| Funksjon | NC |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 1/4 in |
| Koblingsstandard | BSP |
| Koblingstype | Gjenge |
| Lukketid [ms] [Maks] | 200 ms |
| Lukketid [ms] [Min] | 100 ms |
| Material Description | VDH 2E 1/4 NC 1,4 BSP |
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 194 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 36 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDH 2/2 |
| Retning | Umiddelbar |
| Servicebar | Ja |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Tetningsmateriale | FKM |
| Typedesign | VDH 2 E NC |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 1/4 in |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.534 Kilogram |
| Nettovekt | 0.516 Kilogram |
| Volume | 0.653 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673645 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |