
Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NO, Industrial
180L0233
Flow [gpm] [maks.]: 4, Flow [l/min] [Maks]: 15, Driftstrykk [barg][Maks]: 160, Driftstrykk [psig][Maks]: 2300, Koblingsstandard: NPT, Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer]: 3/8
180L0233
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Bruksområde | Industrial |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 9 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 160 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 29 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2300 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 0.260 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 15.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 1.00 l/min |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Funksjon | 1 NO+1 NC |
| In scope of WEEE | No |
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 |
| Inntaksstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | NPT |
| Material Description | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDHT 3/2 |
| Retning | Manifold |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Typedesign | VDHT 15 E NC-NO |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Utløpsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.568 Kilogram |
| Nettovekt | 1.541 Kilogram |
| Volume | 1.641 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673164 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |