
Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NO, Industrial
180L0174
Flow [gpm] [maks.]: 4, Flow [l/min] [Maks]: 15, Driftstrykk [barg][Maks]: 140, Driftstrykk [psig][Maks]: 2000, Koblingsstandard: NPT
180L0174
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Antall veier | 3/2 |
| Åpningstid [ms] [Min] | 250 ms |
| Åpningstid [ms][Maks] | 250 ms |
| Avløpskoblingsstørrelse [in] | 0.250 in |
| Beskrivelse | VDHT 15 E 3/2 3/8-3/8-3/8 NC-NO NPT |
| Bruksområde | Industrial |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deleprogramnavn | VDHT |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drift | Direct pilot operated |
| Driftstrykk [barg] [Min] | 2 barg |
| Driftstrykk [barg][Maks] | 140 barg |
| Driftstrykk [psig] [Min] | 29 psig |
| Driftstrykk [psig][Maks] | 2000 psig |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Flow [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Flow [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Flow [l/min] [Maks] | 15.00 l/min |
| Flow [l/min] [Min] | 1.00 l/min |
| Funksjon | NCNO |
| Husmateriale | AISI 304 |
| In scope of WEEE | No |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Inntaksforbindelsesstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Koblingsstandard | NPT |
| Koblingstype | Gjenge |
| Lukketid [ms] [Maks] | 250 ms |
| Lukketid [ms] [Min] | 250 ms |
| Material Description | VDHT 15 E 3/2 3/8-3/8-3/8 NC-NO NPT |
| Materialtype | Nøytralt medium |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Medietemperatur [°F] [Maks.] | 122 °F |
| Medietemperatur [°F] [Min.] | 37 °F |
| Product line | 14 |
| Produktbeskrivelse | Solenoid operated valves |
| Produktgruppe | Valve |
| Produkttype | VDHT 3/2 |
| Retning | Umiddelbar |
| Servicebar | Ja |
| Stempeldiameter Ø [mm] | 18 mm |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | No |
| Tetningsmateriale | FKM |
| Typedesign | VDHT 15 E NC-NO |
| Utløp,koblingsstørrelse [tommer] | 3/8 in |
| Utløserstørrelse [mm] | 13.5 mm |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.569 Kilogram |
| Nettovekt | 1.534 Kilogram |
| Volume | 1.689 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672600 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |